NAGRADNA IGRA #Clarustenagradi

Obišči Optiko Clarus na Cankarjevi cesti 3 in osvoji Emporium darilni bon v vrednosti 200 €.

Preberi več

 
 
 
 
 

Optika Clarus

Optika Clarus
NAJVEČJI CENTER OPTIKE V SLOVENIJI

Optika Clarus je s 23 poslovalnicami in več kot 100 blagovnimi znamkami očal in drugih optičnih pripomočkov vodilni ponudnik optičnih pripomočkov v Sloveniji. Že skoraj 30 let uspešno sledimo svoji viziji »Veliko vedeti, dobro videti in odlično izgledati«.

Več o nas

 
 
 

Poslovalnice

24 poslovalnic širom Slovenije
 

Prikaži vse

OPTIKA CLARUS LJUBLJANA BTC (Hala 4)

Šmartinska cesta 152
1000 Ljubljana

T: 01 585 2000
okulistika@optikaclarus.si

46.06931 14.54848 12

OPTIKA CLARUS LJUBLJANA WOLFOVA

Wolfova ulica 8
1000 Ljubljana

T: 01 777 09 10
wolfova@clarus.si

46.05104 14.50518 12

OPTIKA CLARUS LJUBLJANA CANKARJEVA

Cankarjeva cesta 3
1000 Ljubljana

T: 01 777 09 12
cankarjeva@clarus.si

46.05245 14.50278 12

OPTIKA CLARUS MARIBOR

Grajski trg 1
2000 Maribor

T: 02 228 22 38
maribor@optikaclarus.si

46.55963 15.64778 12

OPTIKA CLARUS MARIBOR QLANDIA

Cesta proletarskih brigad 100
2000 Maribor

T: 02/707 08 45
M: 030/708 229
maribor2@clarus.si

46.54661 15.61914 12

OPTIKA CLARUS CELJE

Mariborska cesta 100
3000 Celje

T: 03 493 06 00
M: 030 323 530
celje@optikaclarus.si

46.24190 15.27741 12

OPTIKA CLARUS SLOVENSKA BISTRICA

Trg Alfonza Šarha 10
2310 Slovenska Bistrica

T: 02 70 70 842
M: 030 423 133
slovenskabistrica@clarus.si

46.39495 15.57437 12

OPTIKA CLARUS PTUJ

Mestni trg 4
2250 Ptuj

T: 02 707 08 40
M: 030 601 171
ptuj@clarus.si

46.41995 15.87180 12

OPTIKA CLARUS PTUJ QLANDIA

Ormoška cesta 15
2250 Ptuj

T: 02 707 08 41
M: 030 611 599
ptuj2@clarus.si

46.41841 15.87863 12

OPTIKA CLARUS MURSKA SOBOTA

Gregorčičeva ulica 42
9000 Murska Sobota

T: 02 534 10 80
M: 041 733 205
murskasobota@optikaclarus.si

46.66373 16.16946 12

OPTIKA CLARUS MURSKA SOBOTA BTC

Nemčavci 1D
9000 Murska Sobota

T: 02 707 08 43
M: 030 708 771
murskasobota2@clarus.si

46.66979 16.17812 12

OPTIKA CLARUS VELENJE

Celjska cesta 40
3320 Velenje

T: 05 901 20 50
M: 041 733 235
velenje@optikaclarus.si

46.35267 15.12681 12

OPTIKA CLARUS ZAGORJE OB SAVI

Kopališka ulica 14
1410 Zagorje ob Savi

T: 01 777 09 13
M: 030 467 040
zagorje@clarus.si

46.13767 14.99014 12

OPTIKA CLARUS KRŠKO

Cesta krških žrtev 141
8270 Krško

T: 07 384 45 45
krsko@optikaclarus.si

45.93867 15.48634 12

OPTIKA CLARUS NOVO MESTO

Otoška cesta 5
8000 Novo mesto

T: 07 384 45 40
M: 030 646 630
novomesto@optikaclarus.si

45.82750 15.18401 12

OPTIKA CLARUS KRANJ

Nazorjeva ulica 3
4000 Kranj

T: 04 236 87 44
M: 051 375 451
kranj@optikaclarus.si

46.24738 14.35580 12

OPTIKA CLARUS MEDVODE

Cesta komandanta Staneta 4a
1215 Medvode

T: 01 777 09 11
M: 030 423 132
medvode@clarus.si

46.13845 14.41288 12

OPTIKA CLARUS VRHNIKA

Ljubljanska cesta 29
1360 Vrhnika

T: 01 20 00 925
M: 030 601 188
vrhnika@clarus.si

45.97477 14.30589 12

OPTIKA CLARUS IDRIJA

Gregorčičeva ulica 47
5280 Idrija

T: 05 906 0006
idrija@clarus.si

45.99544 14.03485 12

OPTIKA CLARUS POSTOJNA

Tržaška cesta 59
6230 Postojna

T: 05 720 00 33
postojna@clarus.si

45.77198 14.20214 12

OPTIKA CLARUS CERKNICA

Cesta 4. maja 17
1380 Cerknica

T: 01 709 30 08
cerknica@clarus.si

45.79122 14.36579 12

OPTIKA CLARUS NOVA GORICA

Prvomajska ulica 35
5000 Nova Gorica

Tel: 08 205 75 80
M: 051 321 393
novagorica@optikaclarus.si

45.96115 13.63918 12

OPTIKA CLARUS KOPER

Ankaranska cesta 3A
6000 Koper

Tel: 08 205 76 40
M: 031 625 806
koper@optikaclarus.si

45.54415 13.74077 12
 
 

Zakaj Optika Clarus?

Zakaj Optika Clarus?
NAŠE PREDNOSTI

Vse prednosti

 
  • Več kot 100 blagovnih znamk, več kot 7500 različnih modelov očalVeč »
     

    Več kot 100 blagovnih znamk, več kot 7500 različnih modelov očal

     
  • Okulistični pregledi v vseh poslovalnicah, večkrat tedenskoVeč »
     

    Okulistični pregledi v vseh poslovalnicah, večkrat tedensko

     
  • Zaupa nam že več kot 400.000 strankVeč »
     

    Zaupa nam že več kot 400.000 strank

     
  • Največja veriga optik z največjo izbiro očalVeč »
     

    Največja veriga optik z največjo izbiro očal

     
  • Sodobne ambulante in strokovno svetovanje v sodelovanju z najboljšimi specialisti okulisti in optometristiVeč »
     

    Sodobne ambulante in strokovno svetovanje v sodelovanju z najboljšimi specialisti okulisti in optometristi

     
  • 23 poslovalnic po SlovenijiVeč »
     

    23 poslovalnic po Sloveniji

     
 
 
 
 

Aktualno

IZ OPTIKE CLARUS
 
Vsi zapisi
 
 
 

Blagovne znamke

KI JIH NAJDETE V NAŠIH POSLOVALNICAH
 
 
 

Povežimo se

Spremljajte nas tudi na socialnih omrežjih.

 
 
 

E-novice

 
PRIJAVITE SE

Bodite obveščeni o naših akcijah, novostih, aktualnem dogajanju...

    1. Planeta d.o.o. varstvu vaših osebnih podatkov posveča posebno pozornost in skrb. Podrobnejša pravila glede uporabe in obdelave vaših osebnih podatkov si lahko preberete v Pravilniku o zasebnosti.
 
 

Naročite se

NA PREGLED

Zaupajte pregled svojih oči strokovnjakom Optike Clarus.

NAROČI SE

 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.